MISCELLANEOUS / Toys / Tailor's dummy 13714170
nr 1371 4170
TAILOR'S DUMMY
height: 180 ca. Kan ej stå själv, wear, damages.
höjd: 180 ca. Kan ej stå själv
Condition: slitage, skador
800
SEK 600
Monday January 11 2021
at 20:01:36
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
250 kr
300 kr
450 kr
500 kr (Robot)
600 kr